top of page

Sevgili Destekçiler,

Ben, 2006 senesinden bugüne jonglörlüğe gönül vermiş, kısıtlı imkanlarla kendini geliştirmiş ve birçok insana jonglörlüğü aktarmış biriyim. Hayatımda yapmak istediğim en önemli şeylerden birini sizlerle paylaşmak istiyorum. Jonglörlük gibi kişisel gelişime katkı sağlayan ve ömür boyu kullanacağımız becerileri geliştirmemize yardımcı olan, sanatsal ve fiziksel aktiviteleri, eğitim sistemimize dahil etmeyi çok istiyorum. Umarım bir gün bunu başarabilir ve ya bunu başarmak için harekete geçecek gençlere yol gösterebilirim.

 

Uzun yıllar sonunda ülkemizde jonglörlüğün yeteri kadar bilinmediğinin, sadece bir eğlence olarak görüldüğünü üzülerek tecrübe ettim. Elimden geldiğince, jonglörlüğün eğlence aracı olmasının yanı sıra kişisel gelişime ne kadar fayda sağladığını aktarmaya çalıştım, çalışmaya devam ediyorum.

Bilgiye erişimin bu kadar kolay olduğu bu yıllarda, ne yazık ki Türkçe kaynaklı Jonglörlük içerikleri bulmak bundan birkaç yıl önce mümkün değildi. Bu alandaki eksikliği görerek, bir online eğitim platformunda yayınlamak üzere 50 farklı eğitim video içeriği hazırladım ve maddi kaygı nedeniyle ücretli olarak sundum. Hedeflediğim kitleye ulaşamamanın yanı sıra hizmet aldığım eğitim platformundan da maddi olarak sömürüldüğümü fark ettim. Daha sonra, daha fazla insana ulaşabileceğimin hayali ile yeni videolar çekerek, YouTube üzerinden arkadaşım ile bir kanal açtık. Buradan da istediğimiz hedefe çok yaklaşmış olsak da, yine maddi kaygılar nedeniyle bir süre ara vermek zorunda kaldık.

En sonunda kendim için bir site yapmak ve bu sitede daha detaylı eğitim videoları çekip, canlı yayınlar ve ücretsiz dersler düzenleyip daha fazla insana ulaşmayı hedefliyorum. Bu hedefe ulaşabilmek için maddi kaygı içerisinde olmamam gerektiğini de tecrübe etmiş oldum.

 

Bu süreçte bana destek olmak isterseniz çok memnun olurum.

Aşağıdaki hesabıma havale/EFT yapabilir veya form üzerinden kredi kartı ile ödeme yaparak bana destek olabilirsiniz. 

Hesap adı: EROL YILMAZ

IBAN: TR18 0011 1000 0000 0104 5197 21

Banka: EnPara

Jonglörlük ile yaşayıp, sevgiyle kalın.

Hakkımda daha fazla detaylı bilgi için tıklayınız.

Hemen Bağış Yapın

Fark yaratmama yardımcı olun

Bağışınız için teşekkür ederiz!

bottom of page